Медальний березень «Профіспорту»

Здобувати медалі у березні та ставати призерами у чемпіонатах області з футзалу стає доброю традицією для спортсменів золотоніського клубу «Профіспорт». 11-го березня 2017-го вони стали срібними призерами Черкащини у змаганнях серед футболістів 40+. А 10-го березня 2018-го здобули золото та кубок Черкаської області з футзалу. 17 березня виступатимуть у полуфіналі в категорії 35+. Тож є всі підстави записати в скарбничку досягнень ще одну перемогу.

Історія футбольного клубу «Профіспорт» розпочалася у 2008 році за ініціативи Сергія Савенка, Олександра Трояна та Юрія Мазура, які й стали його засновниками. Так що своє перше 10-ліття спортсмени святкують вагомими здобутками.

Як розповідає Сергій Савенко, команда «Профіспорту» бере активну участь у футбольному житті регіону. Золотоніські спортсмени представляють місто у змаганнях з футзалу серед футболістів 35+, 40+, 45+, у чемпіонаті Чорнобаївщини. Навантаження -колосальне. Тож спочатку, як не парадоксально це звучить, але вирішили за кубок області не боротися. Однак якесь чуття підказало, що таки варто спробувати. У грудні стартували у чорнобаївській зоні серед 4-х команд. Стали другими і вибороли перепустку для подальших турів. Особливо запам’яталася гра з черкаською «Аркою», де вирішувалася доля чвертьфіналу, у якій золотонісці отримали переконливу перемогу – 7:1. Особливість цих змагань полягала в тому, що учасниками команди могли бути лише уродженці Золотоніщини – хто народився або проживає у цьому регіоні, без залучення легіонерів.

Серед «золотих» чемпіонів області – Олександр Манжела, Ігор Андрієнко, Ярослав Говоруха, Сергій Савенко, Олег Головко, Валерій Шевченко, Микола Пащенко, Юрій Мазур, Юрій Омельяненко, Віталій Ластівка, Ігор Комар, Віталій Бойко, Всеволод Головко, Олександр Троян, Денис Бреус та Віталій Зоря.

Головною проблемою для команди наразі залишається місце тренувань. Тому доводиться проводити їх у спорткомплексі Піщаного. Майданчики шкільних спортивних залів не підходять під усталені стандарти. Штучне покриття на стадіоні вже не задовольняє вимог спортсменів.