Головне – щоб залишалися всі здорові!

Всім доброго дня! У сучасному світі спілкування онлайн набирає все більше обертів. Десятки років ми розмовляли з оточуючими різними методами і способами: ходили в гості, спілкувалися компаніями, потім – телефоном, повідомленнями і нарешті по скайпу. Я згідна, це дуже зручно… Якщо в цьому досконало розібратися і зрозуміти, які функції та дії виконувати.

Напевне, коли Бог давав мені знання з володіння комп’ютером та різними функціями у мобільному телефоні, я займалася медитацією, або ж подорожувала зі спорідненими душами в інших світах. Як би там не було, ця інформація пройшла далеко від мене. Бо ті комп’ютерні курси, які я закінчила, ні до чого не привели, і вся інформація блокується на підступі до мого розуму. Усі мої спроби користуватися послугами Інтернету закінчувалися вимкненням з розетки. Випито десятки чашок кави, з’їдено не один кілограм солодощів – бо це були нібито перерви, щоб придумати, як відкрити наступне “вікно”.

Одного дня старша і менша донечки в два голоси сказали: “Роби сама, як хочеш, бо ти ніколи так і не навчишся, якщо ми тобі по декілька разів на день все відкриваємо та закриваємо”. І щоб ви розуміли, підказки мені надавалися в телефонному режимі. Ну, жах і все. Мабуть, з переляку щось таки відкрилося в мені, і методом, яким в народі називають “втиком”, я освоюю наші високі інформаційні технології! Мої однолітки, згадайте: з усіма приладами ми знайомилися згідно з інструкціями. А що зараз? Малята, яким один рік, включають мобілки та слухають музику. Ото вже їхні душі слухали Боженьку на небі, перш ніж сюди прийти! Не вміють ні читати, ні писати, ні рахувати, зате у 2-3 роки володіють різними навиками у користуванні комп’ютером та мобільним телефоном! Це чудово!

Головне – щоб залишалися всі здорові! І не зависали….

Гарного вам настрою!

Автор: Людмила Слюсар.