Останній дзвоник покликав у дорогу

25 травня у золотоніських школах пролунав останній дзвоник. Для випускників – це символічне прощання зі школою. Після свята на них чекають іспити, за результатами яких вони вступлять до вищих навчальних закладів. Молодші школярі теж чекають цього дня з нетерпінням, бо попереду – такі довгождані літні канікули.

На цьому святі одинадцятикласники СШІТ№2 виділялися новаторським поглядом на одяг: не було звичних оку шкільних форм радянських часів, а всі дівчата одягли однакові бордові спідниці зі світлими блузками. Хлопці мали традиційний вигляд: білі сорочки й темні штани. На урочисту лінійку завітали міський голова Віталій Войцехівський, головний спеціаліст міськвиконкому по роботі з громадськістю Мар’яна Ніщенко та провідний спеціаліст міського відділу освіти Марина Салогуб. Віталій Олександрович зауважив випускникам, що від того, яку стежину вони зараз оберуть, залежить їхнє майбутнє. Міський голова вручив подарунковий сертифікат на суму 5 тисяч гривень семикласниці Марії Носенко, який дозволяє оздоровитися в літньому таборі «Максимум» з 22 по 28 липня. Марина Юріївна нагородила почесними відзнаками учнів та вчителів школи.

Директор СШІТ№2 Олена Вертипорох подякувала за гарну працю і плідні здобутки, які принесли учні школи за цей рік, та зазначила: який би професійний шлях вони не обрали, головне, щоб стали людьми з великої літери. Похвальними листами за відмінні успіхи у навчанні та за високі досягнення в обласних та всеукраїнських конкурсах нагородили ряд учнів 3-11 класів. Випускники кружляли в танці з батьками, співали й декламували вірші. Закінчилося свято традиційним дзвоником, який закликав на останній урок молодих та амбіційних старшокласників.

Нехай їм щастить! В добру путь!