Переможці суперфіналу – освітянська «Активія»

27 червня у Золотоноші пройшов суперфінал благодійно-комедійного шоу «Ліга сміху». І пройшов плідно й весело. Перш за все, на лікування медичній сестрі із Золотоноші Тетяні Захарченко зібрали 16 640 грн. Золоте суддівське крісло  на благодійному аукціоні за 5 тисяч гривень викупив Святослав Заворотній, помічник народного депутата Сергія Рудика. Окрім цієї суми 10 тисяч гривень додала співвласниця холдингової компанії «Петрус» Людмила Русаліна, президент ТОВ ПІІ «Еконія» Ірина Варагаш пообіцяла перерахувати благодійну суму від себе, а почесні гості заходу – хлопці з гурту «Отдыхаем вместе» Олександр Степаненко і Андрій Рибак – теж доповнили меценатську скарбницю власними коштами. Підтримати колег по цеху на сцену вийшли учасники  третього сезону – команди «Статус» і «Кавомани».

Команди-фіналісти: «Зважені та щасливі», «На лабутенах» та «Активія» – цього разу поставили собі високу планку й виклалися на всі сто відсотків. Переможці мали розкрити себе в двох конкурсах: домашнє завдання – «А я на морі» й «Музичне вітання». Шквал емоцій та аплодисментів викликали у глядачів перші виступи акторів на сцені, проте найбільший сплеск емоцій вирував на «музичному» завданні.

Команда «Зважені та щасливі» заворожили всіх геніальними перевтіленнями у зірок Євробачення. Все почалося з образу Вєрки Сердючки у виконанні Сергія Візерського. Підтягнуту чоловічу фігуру одягли в блискучу сукню й гармонійно підібрали підбори – мужчина мужньо витанцював свій номер у жіночих босоніжках. Тендітною, гнучкою фігурою й смоляним блискучим волоссям зачарувала всіх Мар’яна Ніщенко, і зірвала гучні аплодисменти, коли повернулась до залу обличчям, на якому кудлилася чорна борода – викопана Кончіта Вюрст (австрійська переможниця Євробачення – 2014). Потім на екрані з’явилося фото співачки Руслани й зазвучали перші акорди відомої пісні «Дикі танці» – зал перебував в напруженому очікуванні. Й раптом на сцену увірвався згусток енергії зодягнутий в етнічний костюм з дерев’яною булавою в руках – депутат міської ради Тетяна Орленко. Вона хвацько витанцьовувала в такт, змушуючи повітря навколо бриніти від енергійного танцю – зал був у захваті. Родзинкою виступу команди «Зважені та щасливі» стала секретар міської ради Наталія Сьомак. Її пародія на цьогорічну епатажну фіналістку Євробачення з Ізраїлю Нетту Барзілай – була піком майстерності. Зачіска, характерне квоктання в пісні, навіть сукня того ж кольору й малюнку – її виступ підкорив усіх присутніх. Завершив грандіозне шоу Олег Масло, який протягом всього часу непримітно сидів з вудкою і за секунду віртуозно перевтілився у відомого переможця пісенного конкурсу (2009 року) Олександра Рибака.

«Лабутени» цього разу підкорювали зал проблемами насущними. У сценарії обіграли новини про нову поливальну машину й танці ветеранів у парку. А номер з міським головою Віталієм Войцехівським та Євгеном Гонзою в головних ролях на тему «Спів у п’ятирічку» – став бомбою сповільненої дії, до кінця виступу зал гримів від гарячих оплесків та сміху глядачів.

Збірна «Активія» – одна з тих, в якій командний дух, згуртованість й розуміння одне одного з півслова – викликає повагу. Креативні, працьовиті й енергійні, їхні виступи сповнені драйву й багаті вокальними, музичними й хореографічними даруваннями. У музичному конкурсі вони повернулися в минуле, щоб зібрати свою потужну, креативну команду. Неймовірні образи, яскраві костюми й танці – захопили глядача з першої хвилини. Саме тому, мабуть, цього року представники освітянської галузі на чолі з директором зош №6 Олександром Пузєєвим вибороли найвищу перемогу й здобули право, в черговий раз відвідати в якості глядачів вищу «Лігу сміху» у Києві.