Перша ціль досягнута, прямуємо до наступної!

 

Нещодавно у місті Хорол Полтавської області пройшов відкритий чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ. Містянка Юлія Пономаренко виконала норматив кандидата в майстри спорту України, тобто у своїй вагові категорії (до 48 кг) підняла штангу вагою 22,5. Сама тендітна дівчина важить 46,5 кг (!) при зрості 158 см. Це не перша нагорода «дюймовочки» по підйому штанги на біцепс. Юля займається всього півтора роки та має вже ряд нагород. Говорить, що до спортзалу її завело рутинне бажання всіх дівчат – підтягнути й удосконалити фігуру.
– У спортзалі мені пощастило потрапити до справжнього професіонала своєї справи – тренера Олександра Байди. Він майстер спорту міжнародного класу, професійний пауерліфтер. Саме завдяки йому, я повірила у власні сили й за такий короткий час досягла значних результатів. Проте це тільки початок шляху. Перша ціль досягнута, йдемо до наступної!
У Золотоноші Юля тренується у спортивному клубі «Центуріон». 30-річна красуня одружена, має восьмирічну доньку, працює вихователем у дитячому садочку «Калинка».