Два дні сюрпризів і подарунків для малечі Золотоноші

 

27 липня у районі машинобудівного заводу відбулося офіційне відкриття дитячого майданчику. Трискладову споруду за 27 тисяч гривень подарувала  золотоніським дітлахам мама 5 дітей, співвласниця холдингової компанії «Петрус» Людмила Русаліна.

Напередодні відкриття працівники КП «Міський водоканал» обрамили периметр зеленню, висадивши квіткові кущі очитку, хости та айстри осінньої і скомпонувавши їх з деревними видами – самшитом та форзицією. Примітно, що зелені насадження та інвентар закупив депутат обласної ради Віктор Полозов. Фізичну силу приклали до встановлення майданчика працівники машинобудівного заводу: під чітким керівництвом Станіслава Лимаря чоловіки безпечно вмонтували дитячу різнокольорову споруду. До акції також долучився депутат міськради Віктор Душка, який закупив фарбу для оновлення старого майданчика, самотужки спилював старі гілки дерев, організовував прибирання території.

   Непосидючі мами і тата прилеглого мікрорайону вже розпланували, як удосконалити площу навколо майданчика та своїми силами розширити і урізноманітнити дитяче дозвілля.

Наступного дня щасливими посмішками і сяючими очима місцева малеча вже зустрічала гостей на вулиці Шевченка, 62-Б. У рамках програми «Золотоноша власними руками» жителі багатоповерхівки зібрали 10 200 гривень. Тут для малечі сюрприз у вигляді дитячого ігрового майданчика зробили місцеві депутати – Андрій Штанько, Оксана Міхновська, Сергій Кузнєцов і Володимир Сержук, виділивши «депутатські» 35 тисяч гривень. До акції долучилися меценат Людмила Русаліна, депутат облради Віктор Полозов, ПрАТ «Янтарь» (директор Володимир Гончар) та КП «Міський водоканал» (Сергій Кузнєцов).

   Напередодні на майданчику батьки створили власними руками різнокольорову шинову гусінь, облагородили клумби та розмалювали дорожнє покриття. Після офіційного відкриття дворову малечу пригостили смаколиками – вершковим морозивом, хрустким печивом і смачним квасом.