Спільна добра справа гуртує громаду

У четвер ввечері посадовці Золотоніської міської ради прибули на зібрання у двір багатоповерхівок – №211, №211а, №213 (вул. Шевченка) та №5 по Запорізькій. Люду з цього густозаселеного масиву вийшло не так вже й багато. Головний спеціаліст оргвідділу міськвиконкому Мар’яна Ніщенко розповіла про встановлення дитячих майданчиків у районі машбуду та біля «китайки». Залучивши спонсорську допомогу мецената Людмили Русаліної, депутата обласної ради Віктора Полозова, директора «ЗМЗ» Станіслава Лимаря, депутата міської ради Віктора Душки, молоді матусі мікрорайону змогли згуртувати близько сотні однодумців. Віднедавна їхні діточки проводять дозвілля на чудово облаштованій території. Мами, підлітки, котрі вклали у реставрацію старих конструкцій та благоустрій майданчика власні сили, слідкують за дотриманням порядку і дисципліни. П’яницям, гультяям дорога туди закрита.

Тож з пропозицією допомоги у встановленні такого ж майданчика у згаданому житловому комплексі і прибули посадовці міськради для живого спілкування. Питання було єдине: якого саме виду конструкції і де бажають встановити містяни? Та, як з’ясувалося, конкретних пропозицій у них не було: одні пропонували поруч у занедбаній парковій зоні, інші – у центрі двору, де колись була зона відпочинку, ще одні, чиї діти виросли без таких гойдалок, взагалі не розуміли такої потреби в них. Однак факт нагальності був очевидним: частина підлітків нудьгувала за довгим столом, двоє малят рвали зелені яблука, ще одне хлоп’я крутилося на підчепленому до перекладини покривалі, хтось не знав, в якій бік від запрудженого машинами дворі розігнатися самокатом. Юним явно було ніде себе подіти. У ході довгих перемовин все ж обрали ділянку, але відповідальність організатора на себе ніхто не хотів брати.

Серед проблем, які нині на часі, мешканці багатоповерхівок озвучили такі: підвищення тарифів обслуговуючою організацією ПрАТ «Янтарь», розташування приватного гаража в центрі дворів, автомобільний колапс, сміттєвий майданчик – візитівка двору, водовідведення, відведення земельної ділянки для ОСББ, розчищення парку, ремонт даху тощо.

На частину житлово-господарських питань дав роз’яснення перший заступник міського голови Олег Масло, щодо роботи системи водовідведення інформував директор КП «Міськводоканал» Сергій Кузнєцов, щодо створення ОСББ консультував начальник УЖКГ Олександр Флоренко.

А взагалі-то люд був радий приїзду чиновників, завдяки якому випала прекрасна нагода побачитися, поспілкуватися, дізнатися про дворові новини, ще й зробити спробу згуртуватися задля спільної ідеї.