З Днем Незалежності, дорогі Златокраяни!

Зранку у середмісті лунають патріотичні українські пісні, перехожі поспішають до парку у вишиванках, а майстрині із золотими руками розкладають барвистий товар на ятках у парку ім. Т.Г. Шевченка. Сьогодні Золотоноша приєдналася до всеукраїнського святкування 27-ої річниці незалежності України.

Колона з національними прапорами, зіткана з державних службовців, гостей і жителів міста пройшла Садовим проїздом до пам’ятника Великому Кобзарю. Там всіх очікували артисти міського Будинку культури. Слово для привітання надали міському голові Віталію Войцехівському:

 – Шановні золотонісці, щиро вітаю вас з найголовнішим державним святом! Вірю, що українці щасливо житимуть в країні, де процвітатиме добробут і демократія пануватиме право, злагода та національна гідність! Бажаю нам всім мирного неба над головою, Слава Україні! – звернувся до присутніх Віталій Олександрович.

 

За особистий внесок у захист східних кордонів України у зоні АТО грамотою міського голови за активну громадську діяльність та з нагоди 27-ої річниці незалежності України нагородили учасника АТО Олега Чураєва, Віктора Марсакова. Подяками Черкаського обласного контактного центру нагородила учасників АТО голова організації Леся Шкурко, а саме – за активну громадську позицію, участь у реалізації важливих соціальних програм та сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві Ігоря Козіка, Олександра Маковецького, Олександра Тітова, Сергія Фесенка, Андрія Дороніна. Хвилиною мовчання присутні віддали шану героям, які не повернулися додому.

Потужний духовий оркестр й талановиті співаки міського Будинку культури супроводжували  урочистості патріотичними піснями.

У парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка розгорнули свою виставку робіт золотоніські майстрині. Різноманітними узорами яскравіли рушники із вкладеним теплом Людмили Селіхової, вигадливою біжутерією традиційно вирізнялися доробки Ірини Бігун, як завжди зачаровували картини місцевої художниці Валентини Стеблини, що розташувалися поруч із поробками в техніці «hand made» Людмили Новик.

Микола Синьоок разом із шахістами вирішував останні організаторські моменти щодо проведення шахового турніру, який стартував о 10-ій ранку.

Школярі молодіжного клубу журналістики разом з головним спеціалістом служби у справах молоді і спорту Оксаною Червяковою організували чудову фотозону, куди після офіційних урочистостей поспішили святково вбрані містяни. Серед них – волонтер корпусу миру Шеннон Картер, яка вже другий рік живе в Золотоноші та займається розвитком молодіжного руху; депутати міської ради попереднього скликання – Олексій Строкань, Володимир Буц, Володимир Дятченко. Задовго до початку офіційних заходів юні художники – Даша БартуковаНастя Артіщева, Люда Масєєва, Толя Сидоренко створили композиції на асфальті «Єдина країна».

До гурту святкувальників доєднувалися золотонісці цілими родинами з маленькими дітками. Серед наймолодшеньких – 8-місячна Міланка.

О 12-ій годині на сцені літнього театру розпочався концерт талановитих колективів міста. Глядачі радо вітали майстрів сцени міського Будинку культури та дитячі гурти.