Незручне питання заступнику міського голови з гуманітарних питань Світлані Судді:

Після оприлюднення інформації про передислокацію Золотоніського краєзнавчого музею з аварійного приміщення на вул. Черкаська у комфортну будівлю на вул. Благовіщенська,15 відвідувачі нашої сторінки у Фейсбук стали «непокоїтись» чи не буде відкрито на Черкаській ще один генделик, адже це вигідне місце у центрі міста?

 – Будівля, де нині розташований краєзнавчий музей, – власність громади. Тому її подальшу долю вирішуватимуть її представники – депутати міської ради. Навряд чи вони стануть на сторону підприємців, бажаючих відкрити якийсь розважальний заклад. Їх і так занадто у центрі міста. До того ж не всі дотримуються погодженого графіка роботи і часто-густо гучна музика дзвенить за північ, про що містяни повідомляють на «гарячу лінію» міського голови. Надходять скарги й від хворих, котрі лікуються у стаціонарних відділеннях ЦРЛ. Саме з огляду на ці причини ще одного закладу такого типу не буде.

Приміщення наразі перебуває в аварійному стані. Для його ремонту потрібні чималі капіталовкладення. Попередньо плануємо віддати його під житло учасникам антитерористичної операції. Та головне – чекаємо пропозицій від громадськості.