Італія. Подорожня замальовка. (Частина 3)

5-й день, «Гардаленд» і озеро Гарда

Постійно пересаджуючись у Вероні з поїзда на поїзд до Больцано, ми так і не вийшли її роздивитися. Вирішили знехтувати балконом Джульєтти на користь курортного містечка Песк’єра дель Гарда і парку розваг «Гардаленд». Із Верони до Песк’єри ходить електричка за 3,45 євро. Прямо від виходу з залізничного вокзалу в першій половині дня в парк розваг «Гардаленд» ходить безкоштовний автобус, який в другій половині дня відвозить відвідувачів назад на станцію. Останній іде о 18:00.

Важливо! Квиток можна придбати через інтернет набагато дешевше за умови, що ви придбаєте його не пізніше, ніж за 7 днів до відвідування. Так він коштуватиме 30,5 євро. Якщо ж купувати безпосередньо в «Гардаленді», — 40,5.

Парк досить великий і вражає якістю декорацій. Є багато атракціонів для малят, що позначені на карті синім кольором, а також «пригодницьких» зелених, де можуть покататися і дорослі. Зелені — це довгі атракціони, переважно на воді з великою кількістю декорацій та відносно не крутими віражами. Найбільш цікаві червоні атракціони з розряду «Адреналін». Це насамперед — «Раптор», «Облівіон» та «Голубе торнадо», які прокотять вас петлями догори дриґом і змусять кричати.

 

На території парку влітку дуже жарко. Тут можна придбати питний лід з фруктовим наповнювачем за 5 євро, свіжі фрукти в стаканчику за 3,5 євро, льодяне морозиво на паличці за 2 євро.

Сповнені неймовірних вражень ми відправилися безкоштовним автобусом до залізничного вокзалу. Там були приблизно о пів на шосту. Придбавши квиток до Верони на 19:00, ми побігли шукати пляж і обійшовши порт із яхтами, таки його знайшли. Там навіть були безкоштовні роздягальні і душові. Так ми встигли скупатися у найбільшому озері Італії — Гарді, яке за розмірами та кольором води нагадує море. Його глибина перевищує 340 м, а площа становить 370 км2.

 

6-й день, Південно-тірольський музей археології, або снігова людина

На останній день перед вильотом ми залишили солоденьке, а саме похід у музей, де зберігається мумія, якій понад 5 тис. років. Вхідний квиток — 9 євро. Також можна придбати аудіогід за 4 євро. Назвали мумію Етці (суміш назви місцевості, де її знайшли і Єтті — снігової людини), а знайшли в Альпах на кордоні між Італією та Австрією, звичайні туристи. Вони ж викликали рятувальників і мумію спочатку помістити в морг. Лише після того, як вона пробула у морзі кілька днів, з’ясувалося, що це труп, якому понад 4 тис. років. Цікаво, що це труп не якогось фараона, як у Єгипті, а мумія пересічної людини. Так ніби якби через 5 тис. років знайшли сучасну людину з фітнес-браслетом і смартфоном. У Етці з собою був цілий арсенал інструментів, ліки і навіть татуювання. Музей виявився досить великим — триповерховим — і з великою кількістю інтерактиву. Там навіть можна побачити живі рослини, якими харчувався Етці чи спробувати сплести сандалі, як у нього. Та про що це я? Приїздіть самі й подивіться.