У Новій Дмитрівці з’явилося професійне футбольне поле

   У суботу тут офіційно відкрився новий стадіон. Цікаво, що ідейним натхненником та втілювачем своєї ж мрії став місцевий житель Олександр Приходько. Без допомоги будь-яких інвесторів, хоча зізнається, що намагався їх залучити, адже місце майбутнього стадіону не раз відвідували поважні високопоставлені гості. Чоловік за два роки збудував міні-поле для футболу за міжнародними стандартами. Це не просто вигін, де стоять ворота і лавки. Це – величезне поле 40х20 м, встелене зеленою штучною травою та обнесене височенним парканом. Біля входу – кулер з водою. Обабіч стоять лавки, за ними висаджені туї й інші декоративні рослини, попід забором – креативна кована лавка з парою «закоханих» ліхтарів. Куди не кинь оком – все продумано до дрібниць. Вздовж всього поля стоять височенні лед-ліхтарі – вночі поле освітлюється як вдень. Власник зізнається, що втілювати ідею в життя було дуже складно, адже все робив за свої кошти: штучну траву замовляв в Китаї, зварювальні роботи виконував сам, облагороджувати територію допомагав син, який за професією – ландшафтний дизайнер.

  • Величезне спасибі моєму товаришу Василю Бартєньєву, який завжди був поруч. Його допомога – безцінна. На цьому місці раніше був звичайний город. Тепер це – моє дітище, – розповів «Златокраю» Олександр Володимирович. – Я люблю грати у футбол, мій син не байдужий до спорту і хотілося, щоб більше людей в Новій Дмитрівці займалися спортом, а не скніли за чаркою.

   За словами Олександра Приходька, подібного поля немає в усьому Золотоніському районі, це – рай для футболістів. Перед початком гри нову територію освятив протоієрей Андрій. Крім місцевої команди, на відкриття стадіону завітали футбольні збірні із сіл – Богодухівка і Скориківка та міста Золотоноша. Перший гол у ворота символічно забив господар поля.