Мить історії (за матеріалами краєзнавчого музею ім. М. Ф. Пономаренка)

8 серпня 1954 р.

   «Добрий урожай махорки виростили колгоспники коробівської артілі ім. Сталіна. З планових 60 га уже зібрано 50 га. У спеціально підготовлених приміщеннях махорка підготовляється до здачі державі».

10 серпня 1965 р.

   «В гостях у золотонісців побували митці Туркменської республіки. Глядачі гаряче аплодували артистам за виконані пісні народів сходу, пісні про любов і дружбу».

7 серпня 1971 р.

    «Хороший гуртожиток для своїх робітників збудували в Золотоноші по вул. Шевченка будівельники пересувної механізованої колони №231».

12 серпня 1971 р.

   «Майже у півтора рази перевиконують денні завдання при відмінній якості роботи молоді токарі Золотоніського ремонтно-механічного заводу, ударники комуністичної праці Ігор Романенко та Валентин Карелін».

14 серпня 1971 р.

   «Кролеферма Бубнівсько-слобідської середньої школи – одна з найкращих у районі. За досвідом до юних кролівників приїжджали учасники Всесоюзної наради перших секретарів райкомів комсомолу з питань кролівництва».

17 серпня 1971 р.

   «На Золотоніському стадіоні імені 40-річчя ВЛКСМ відбулося змагання з мотоболу на першість Української РСР серед майстрів класу «А» між командами «Метеор» (Черкаси) та «Космос» (Шахтьорськ). Ця гра закінчилася з рахунком 3:2 на користь спортсменів з Шахтьорська».

1 серпня 1972 р.

   «Щодоби колектив Золотоніського заводу парфумерних виробів переробляє 120-130 тонн кропу, виробляючи 900 кг олії кропу. Олія користується широким попитом. Завод відправляє її парфумерно-косметичним фабрикам Москви, Миколаєва, Харкова, Ташкента та інших міст; консервним комбінатам Камчатки, Далекого Сходу, рибзаводам і флотиліям, маргаринним заводам та іншим підприємствам харчової промисловості».

5 серпня 1972 р.

   «Тракторист Коробівського птахорадгоспу Зубко В. П. у тиражі виграшів грошово-речової лотереї Української РСР третього випуску 1972 р. виграв легковий автомобіль «Запорожець-966».

12 серпня 1972 р.

   «Щодня перевиконує виробничі норми на спорудженні відгодівельного комплексу у вознесенському колгоспі «Червоний прапор» бригада мулярів Золотоніського міжколгоспбуду, яку очолює Олександр Миколайович Костюк».

9 серпня 1979 р.

   «Водій Черкаської спецавтобази «Укрм’ясомолтранс» Ілля Олексійович Антонович понад чверть століття працює за кермом автомобіля. За цей час вивчив і полюбив свою справу. Він своєчасно доставляє на маслозавод молоко та вершки з господарств району».

10 серпня 1985 р.

   «Вихованці старшого тренера з класичної боротьби Золотоніської дитячо-юнацької спортивної школи Миколи Олексійовича Кривоноса неодноразово ставали призерами обласних, республіканських, всесоюзних і навіть міжнародних змагань. Прізвище  М. О. Кривоноса внесено у список 10-и кращих тренерів республіки».

13 серпня 2009 р.

   «Президент України Віктор Ющенко подякував батькам 19-річного золотонісця В’ячеслава Сененка, який чесно і сумлінно виконує військовий обов’язок захисту України».

19 серпня 1972 р.

«Кролівники-любителі Золотоніського району Микола Григорович Шкарбань, Микола Панасович Шандуренко та Володимир Йосипович Довгий нагороджені виставкомом п’ятої обласної виставки тваринництва за найкращих кролів».

22 серпня 1972 р.

«Досконало знає і любить свою роботу Іван Семенович Андрущенко, який дванадцять років працює шофером медичної допомоги у Золотоніській дитячій лікарні. Понад 160 тисяч кілометрів без капітального ремонту проїхав він на машині М-22».