Керівник поліцейського відділу повернувся на свою посаду

Мало хто знає, що з 13 вересня начальник Золотоніського відділу поліції Олександр Охріменко вийшов з відпустки і приступив до своїх прямих обов’язків.

За словами Олександра Васильовича, 23 червня цього року він отримав відрядження до Сміли у зв’язку із складним оперативним становищем у цьому місті. А 13 вересня повернувся на свою посаду. Журналістам газети «Златокрай» випала нагода поспілкуватися з очільником місцевих правоохоронців про минулі резонансні справи у Золотоноші. Зокрема, ми поцікавилися результатом розслідування щодо знайденого у річці Золотоношка у березні цього року трупа студента ветеринарного технікуму, який перебував у розшуку. А також щодо конфліктної ситуації між сусідами на вулиці Залізняка, яка мала місце у січні 2018-го.

За словами Олександра Охріменка, кримінальне провадження стосовно неповнолітнього студента закрито. Згідно з висновком судово-медичної експертизи ознак насильницької смерті на тілі хлопця не виявлено, смерть настала з власної необережності: юнак втопився.

Що стосується іншої ситуації – ромська родина, що проживала в одній з частин будинку на вулиці Залізняка, виїхала звідти вже давно. Наразі там проживає жінка з дитиною. Скарг на порушення громадського порядку до поліції не надходило.