За вихідні у Золотоноші горіли два житлових будинки

2 листопада, близько 20-ї години, на пульт 8-ДПРЧ надійшло повідомлення від містян, які побачили, що горить дах у домоволодінні сусідів по вулиці Молодогвардійська.
У будинку проживало двоє пенсіонерів віком 65 і 64 роки. Вже о 20.25 ряувальники ліквідували пожежу. Швидше за все, причиною загорання стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Збиток для пенсіонерів становить 50 тисяч гривень.
****
4 листопада, о 2.04, на пульт зв’язку частини 8-ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу в обійсті на вулиці Богодухівська.
Прибувши на місце події, рятувальники побачили, що горить приватний будинок розміром 9х8. За півгодини для підкріплення прибуло друге відділення 8-ДПРЧ. На момент виникнення пожежі у будинку перебували двоє дорослих і дитина. За словами потерпілої, вона прокинулася вночі від тріскучого звуку. Вийшла з кімнати і побачила, що палає кухня та коридор. Вихід назовні був заблокований. Жінка розбудила дитину та брата, і через вікно господарі залишили палаюче приміщення.
Вогнем пошкоджено житловий будинок і знищено покрівлю по всій площі, меблі, холодильник, мікрохвильову піч та іншу дрібну побутову техніку. Збиток становить близько 100 тисяч гривен. О 5.15 пожежу було ліквідовано.
Через масштабність пожежі на місці події працювали два автомобілі 8-ДПРЧ, було задіяно близько десяти рятувальників. Найімовірніше загорання сталося через коротке замикання електропроводки холодильника.