Пізня осінь

Як повідомила начальник метеостанції м. Золотоноша Валентина РИБАК, тривала стабільна та сприятлива погода жовтня і початку листопада наштовхує на думку, що ми недостатньо цінуємо наш чудовий помірно-континентальний клімат. У нас зараз тривалий час керує антициклон. І дощів, щоб дощів – нема, так, пару капель, і вологість тумани постачають для сільського господарства та грибів, і тепла погода газ економить, і в принципі, це тішить.

Не встиг відійти від нас антициклон, як новий буде стримувати від впливу бурхливих процесів із західної Європи на погоду в нашому регіоні. Тому до кінця тижня про зливи та нудні довгі осінні дощі поки мова не йде. Без істотних опадів, тумани +10+16°С, вночі +2+5°С. Єдиний рух спостерігатиметься від температури повітря. Вона поступово знижуватиметься, і аж в кінці тижня вже відчуємо у нічні, вечірні та ранкові години на наших носах перші слабкі мінуси.

А поки що ще можна походити, як люди, у напівлегкому одязі та черевиках. Профілактика, увага до прогнозів та до себе, побільше яскравих кольорів, яблука з базару чи із свого саду – все це допоможе розсіяти важкі листопадові хмари.