«Нафантазував» на максимальний штраф

Чого тільки не доводиться вислуховувати членам адміністративної комісії на чолі з першим заступником міського голови Олегом Маслом, коли на засіданнях розглядаються протоколи! Щоб уникнути адмінвідповідальності за порушення правил благоустрою та співіснування у громаді, люди підчас вдаються до таких химерних історій та небилиць, що інколи дивуєшся:

«Як можна було до такого додуматися!» 

«Немає чим дихати!» – цю фразу неодноразово доводиться промовляти більшості законослухняних громадян, коли місто застилає пелена з диму та кіптяви. Увечері неможливо відчинити вікна, в квартирах і будинках стоїть стійкий сморід паленого листя. І найсумніше, що часто достукатися до свідомості таких горе-паліїв просто неможливо. Оскільки на прохання та зауваження вони не реагують. І штрафи чималі діють, але люди вперто продовжують палити бур’яни, травити себе й інших.

Братова Любові С., можна сказати, підсунула родичці свиню. Принаймні, так стверджує сама Люба. 12 жовтня, о 18.30, спеціалісти відділу контролю за благоустроєм УЖКГ зафіксували факт спалювання рослинних решток на вулиці Баха. І дарма, що поряд знаходиться дитяча лікарня. «Палила не я, а невістка, – переконувала членів комісії жінка. – Тепер вони разом з чоловіком поїхали на заробітки у Польщу. Зв’язку з нею не маю. А оскільки я – господарка обійстя, мені й доведеться розплачуватися». За словами містянки, вона розуміє, що цього не варто було робити, намагалася напоумити невістку, однак марно. Вочевидь, виїжджаючи за кордон, порушниця вирішила спалити не лише листя, а й усі мости за собою. Зваживши на свідоме розуміння ситуації, що склалася, з боку Любові С. члени комісії призначили їй мінімальний штраф (340 грн), який необхідно сплатити у 30-денний термін з моменту отримання постанови. У разі несплати протягом цього періоду справа буде передана на державну виконавчу службу

53-річна Тетяна Є. з вулиці Вишнева теж потрапила до списку місцевих отруювачів довкілля та співгромадян. Увечері 17 жовтня вона розпалила багаття з рослинних відходів та листя. «Що хочете, те й робіть, – відреагувала порушниця на зауваження спеціалістів УЖКГ. – Нічого я платити не буду». З протоколом ознайомилася, але від дачі письмових свідчень до нього відмовилася. На засідання адмінкомісії не прийшла, мотивуючи свою відсутність тим, що працює на одному з підприємств міста. Тому й отримала  680 гривень штрафу.

А своєрідну «пальму першості» щодо своєї зухвалості може тримати 39-річний золотонісець Володимир Б. На адмінкомісії був розглянутий протокол, направлений Золотоніським відділом поліції щодо непрацюючого громадянина Б. з вулиці Шевченка, який, не повірите, надумав проінспектувати … правоохоронні органи. Тобто, вирішив перевірити, наскільки оперативно поліція відреагує на його повідомлення. Він зателефонував у чергову частину поліцейського відділу з тим, що, мовляв, невідомі особи нанесли йому тілесні ушкодження та намагаються забрати мобільний телефон і гроші. Повідомив, що він – не місцевий, громадянин Вірменії. Нападників начебто троє. Потім зв’язок обірвався. При наступному дзвінку заявнику той повідомив, що невідома особа із застосуванням фізичної сили заволоділа його телефоном. Однак коли правоохоронці виїхали на місце події, інформація не підтвердилася, а при спілкуванні з очевидцями поліцейські встановили особу «фантазера». На засідання адміністративної комісії вигадник не з’явився, щодо нього було застосоване максимальне адмінстягнення.