Через притулок церкви «Відродження» за місяць проходить біля 14 осіб

Нещодавно відбулася чергова 40-а сесія міської ради VII скликання. На порядок денний якої було винесено 48 питань. 

Щодо укладення договору пайової участі у розвитку інфраструктури м. Золотоноша з цервою ЄХБ «Відродження» (зменшення пайового внеску з 100% до 1%) голова комісії з питань будівництва, землеустрою, житлово-комунального господарства та благоустрою Володимир Короленко пояснив, що на попередньому сесійному засіданні це питання було знято з порядку денного з тим, щоб його детально вивчити і потім винести відповідну резолюцію. За словами секретаря ради Наталії Сьомак, коли працювали нинішні профільні комісії, думки депутатів були доволі різними. Тому й вирішили висловити свої погляди на цю проблему шляхом голосування. На захист дієвої общини виступила Людмила Неліна:

– Зараз мова йде не про релігію. Вважаю прикладом поганої роботи наших служб випадок, коли два роки по вулиці Баха на інвалідному візку їздив мешканець міста Подзігунов. Ми оформили йому інвалідність, пенсію, разів п’ять возили в інтернат, він звідти втікав, пив, гуляв, спав під відкритим небом. Тоді ми ще не знали, що церква «Відродження» займається людьми, які повертаються з місць позбавлення волі. І на противагу цьому можу привести приклад хорошої співпраці наших служб, у тому числі, і громадських організацій, коли нам вдалося поставити на путь істинний хлопчину, який не мав власного помешкання і теж опинився на вулиці. Коли його прихистили представники однієї з общин міста, він почав красти і міг потрапити за грати. Ось саме тоді на півроку хлопця взяла під свою опіку вищезгадана церква. Зараз він перебуває в спеціалізованому інтернаті, а доля могла його закинути у зовсім інші місця. Хочу, щоб ми разом з вами порахували бюджетні кошти. У Золотоноші немає такого закладу, де б могли хоча б тимчасово проживати бездомні. Наші спеціалісти прикидали, що цілодобове утримання однієї особи в подібній установі коштувало б міській казні 3000 грн щомісяця. Через притулок церкви «Відродження» за місяць проходить біля 14 осіб. От і рахуйте. Я нікого не збираюся вмовляти, але ту роботу, яку здійснює ця громадська організація, доведеться робити нам, виділяючи з бюджету значні кошти.

Результатом обговорення стало позитивне рішення на користь громадської організації з боку більшості міських обранців.

Депутати також ухвалили звернення до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів про підвищення ціни на газ для населення.