Щорічний звіт міського голови про…

…пільговий проїзд та ремонт доріг:

Коли в Золотоноші відремонтують дороги?

 – Загальна кількість вулиць та провулків нашого міста – 266, у т. ч. мережа комунальних доріг – 153 км, з них 88% – дороги з твердим покриттям. За звітний період проведено поточний дрібний, капітальний ремонт та здійснювалося утримання доріг на загальну суму 4 мільйони 246 тисяч гривень: поточний ремонт 16 вулиць і 12 дворових заїздів, капітальний – двох. Наразі товариство «Євробудіндустрія» завершує середньопоточний ремонт вулиць Обухова і Незалежності. Завершився поточний ремонт вулиці Шевченка із заміною бордюрів на загальну суму 579 тисяч гривень. Станом на 1 листопада затверджено проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту дорожнього покриття 37 вулиць міста та 8 дворових заїздів в рамках проекту «Золотоноша власними руками» виготовлено проекти, які подали на фінансування із дорожного фонду.

Чи діє у місті пільговий проїзд у громадському транспорті?

 – У зв’язку тим, що з 2016 року  у державному бюджеті України не передбачено субвенції на надання пільг з послуг зв’язку та пільговий проїзд, у Золотоноші діє міська цільова програма для підтримки пільгових категорій населення. У її рамках за рахунок коштів міського бюджету передбачено кошти на відшкодування:

– пільг на залізничне перевезення на внутрішньодержавному та приміському сполученні на загальну суму 106,8 тис. грн;

– вартості проїзду пільгових категорій населення у міському транспорті. На зазначені цілі передбачено більше 1,5 мільйона гривень.

З 2016 року наше місто бере участь у пілотному проекті «Соціальне таксі». У вересні 2017-го благодійна організація «Фонд родини Нечитайло» спільно з Департаментом соціального захисту Черкаської ОДА в рамках реалізації проекту «Соціальні перевезення Черкащини» оголосила тендер на закупівлю автомобіля та устаткування для переобладнання транспортних засобів. У результаті такої співпраці Золотоноша отримала автомобіль, спеціально обладнаний кліматконтролем та підйомниками для комфортного перевезення людей на візках. Створено диспетчерську службу: 5-38-52.