3 грудня – міжнародний день людей з інвалідністю Надбання, прогрес і здобутки за цілий рік

Щороку міський Центр соціальної допомоги проводить підсумковий фестиваль «Повір у себе». Зазвичай свято відбувалося у рідних стінах Центру, та минулого тижня, у зв’язку з ремонтом, його довелося перенести  до гостинної зали Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

 

У холі біля сцени облаштували виставку  робіт – вишивки, вітражі, прикраси з натурального каменю та бісеру, вироби з глини, тканин,  плетіння з лози та сувеніри. Концертну програму для глядачів підготували учні дитячої музичної школи разом з вихованцями Центру соцдопомоги.  Діти грали на музичних інструментах, співали соло та разом, а тендітна Аліна Різник на візочку підготувала запальний східний танець. Підтримав креативну, наполегливу малечу й колишній випускник Центру, а нині педагог, творчо обдарований Максим Сімонов, який зіграв на електричному контрабасі.

На початку грудня у Черкасах пройде обласний фестиваль, на якому переможці золотоніського осередку представлятимуть свої роботи. Зокрема, туди поїдуть Євген Омельчик (майстер по дереву), Ірина Бігун (виготовлення прикрас з натурального каменю та бісеру) та Катерина Мороз (вишивка). На конкурсі-виставці «боротимуться» за своє визнання вироби дітей гончарної майстерні «Мальва».

Цьогоріч в Золотоніському осередку з’явилося четверо новеньких діток, і вони мають вже значні зрушення у розвитку. Взяти хоча б 6-річного Іллюшку – наймолодшого вихованця й улюбленця Центру. Раніше хлопчик взагалі не ходив (ДЦП), та завдяки щоденній, наполегливій роботі протягом року у Центрі він навчився говорити й співати.

 

 – Це приклад наполегливої співпраці наших дівчат з батьками! – підкреслює директор Центру Людмила Неліна. – Завдяки дихальній гімнастиці, реабілітаційному масажу, ЛФК та професійним діям працівників відділення денного перебування для діток з інвалідністю.

Фестиваль – це результат роботи дітей за цілий рік. Їхні надбання, прогрес і здобутки. Цього року у святі брали участь не лише діти, а й їхні родини. До святкування також долучилася Зорівська об’єднана територіальна громада. Крім того, на зустріч запросили діток, які вже «випустилися» з Центру соцдопомоги. Всі учасники отримали подарунки й нагороди, а спонсором цього заходу виступив Благодійний фонд Людмили Русаліної «Разом».