Стартувала підготовка до Новорічних свят

У кожного з нас процес підготовки до Новорічно-різдвяних свят своєрідний і розпочинається індивідуально. Радісно на душі чи обсіли проблеми, та до кожного прийдуть празники у гості – Святий Миколай, Різдво, Святвечір, Водохреща. На плечі комунальних служб міста щороку лягає відповідальність: створити святкову атмосферу і забезпечити хороший настрій містянам.

Електрики ТОВ «380 В» вже кілька тижнів працюють над створенням освітлення на алеї троянд та центральній площі, де будуть розвішені новорічні гірлянди. Як розповів заступник директора товариства Володимир Восколович, задля втілення цієї ідеї вздовж трояндової алеї вже встановлено 20 опор. У період морозів, коли бетонувати не дозволяла низька температура повітря, вони трудилися над під світкою фонтанів на Садовому проїзді. Спеціалісти комунального підприємства «законсервували» роботу водограїв до весни. Але енергетики продовжать їхню функцію: дарувати радість і цілорічно бути зоною фотосесій.

 

 

 

За словами керівника ПрАТ «Золотоношарембуд» Володимира Клімова, температурні «каруселі» створюють додаткові клопоти дорожникам, робочий день яких розпочинається нині о третій годині ранку. Вони вже використали 500 тонн заготовленої піщано-соляної суміші.

Як повідомив  начальник УЖКГ Олександр Флоренко, порив водогону на вул. Козацька ліквідований. Він тривав два дні, оскільки довелося залучати додаткові служби – РЕМ та УЕГГ.

Сьогодні почали встановлювати металевий каркас головної ялинки міста.