І знову порушення правил пожежної безпеки

6-го грудня  близько 19-ої вечора по вулиці Запорізька виникла пожежа перекриття надвірної споруди розміром 10х4 м. Стіни цегляні, покрівля – ондулін. Вогнем знищено покрівлю на площею 4 кв. м, 6 квадратів перекриття, пошкоджено стіни площею 16 кв. м. Збиток склав близько 30 тисяч гривень.  Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Рятувальники, котрі прибули за викликом господарів всього за 3 хвилини, ліквідували пожежу за дві години.

 

Сьогодні, близько 11-ої години на пульт 8-ДПРЧ надійшло повідомлення від містянина, що на вулиці Шевченка вантажний  автомобіль «Мерседес»  провалився на дорозі. Водій виїжджав від «Еко-маркета»  і поблизу лікарні колесом провалився у яму. Рятувальники витягли машину.

Близько 12-ої години надійшло повідомлення від жительки міста, яка проживає в одній з багатоповерхівок по вул. Шевченка. Її сусід, 1966 р. н., просить допомоги, жінка чує голос та відчинити двері чоловік сам не може. Рятувальники за допомогою спецінструментів відкрили вхідні двері у квартирі й викликали «швидку». Чоловік лежав посеред квартири ниць й не міг встати. Причину встановлюють медики.