До завершення чемпіонату лишилося три тури

У Будинку дитячої та юнацької творчості тривають інтелектуальні ігри 4-ого чемпіонату міста з брейн-рингу, який стартував 4 жовтня. Кожна з команд вже зіграла по 6-10 поєдинків, які проходять щочетверга о 17-ій годині. Незмінний ведучий заходу Олександр Омельченко тримає руку на пульсі життя кожного гравця. Тому у гостинному актовому залі традиційно лунають вітання з днем народження, іменинами, професійними святами, поздоровлення новоспечених дідусів та бабусь. Всюдисущий керманич гри не забуває поінформувати присутніх про відпустку, відрядження, нещодавні подорожі та мандрівки, самопочуття когось із гравців.

Іноді саме з цих причин відкладаються або переносяться заплановані ігри. Тоді командам доводиться надолужувати згаяне і добряче «попотіти», відіграючи по 2-3, а іноді, й 7 поєдинків, як це було минулого четверга у збірної міськвиконкому на чолі з Віталієм Войцехівським.

Першу зустріч, із збірною приватних підприємців Наталії Сьомак, посадовці звели до нічиєї – 2:2. У вчителів зош №6 разом з директором Олександром Пузєєвим вирвали перемогу – 2:1. Від «Мажорного акорду» Володимира Кісанова потерпіли поразку – 1:4. Команду Володимира Синьоока «ДРС», як і Будинку дитячо-юнацької творчості, перемогли з рахунком 3:1. Мирно розійшлися із «Ковчегом» Олександра Воробйова – 4:4. «Вінегрет» Віталія Гавви обіграв міськвиконкомівців – 4:2.

Для вчителів 6-ої школи вечір четверга видався невдалим, вони вдруге потерпіли фіаско. Цього разу від машинобудівників з Олександром Живолупом – 2:4. Викладачі Черкаського навчального центру обіграли хлопців на чолі з Далем Ковтуном «Версія 2:0» – 3:1.

Таким чином, наразі у турнірній таблиці команди розташувалися так (ігри – очки):

 1. «Ковчег» 8    14
 2. «Мажорний акорд» 8    11
 3. ЧНЦ 6      9
 4. «Машбуд» 9      9
 5. «Версія 2:0» 7      8
 6. МВК      7     8
 7. « Вінегрет» 10    8
 8. БДЮТ 10    7
 9. Зош №6 8     6
 10. КПП 8     5
 11. «Код №7» 7     5
 12. ДРС                             6     4

До завершення чемпіонату залишилося всього три тури.