Відчуй себе потрібним

20-го грудня на базі Золотоніського міського центру соціальної допомоги розпочала свою роботу група молоді із обмеженими можливостями. Серед запрошених є особи, які потребують психологічної підтримки. Першим заняттям була робота у гончарній майстерні «Мальва», де юнаки та дівчата разом із інструктором трудової адаптації у теплій атмосфері та зі святковим настроєм виготовляли новорічні іграшки.
Як розповіла завідувач відділення денного перебування Центру Олена Омельчик, у перспективі – проведення різноманітних вечорів відпочинку, святкування Дня іменинника, психологічні заняття, заняття спортом та аеробікою. За можливості проводитимуться різноманітні виїзди та екскурсії. Тож, із січня 2019 року заплановано постійне повноцінне функціонування даної групи.
Якщо є бажаюча молодь з вадами здоров’я долучитися до групи, телефонуйте: 5-38-52 або звертайтеся за адресою Центру: вул. Благовіщенська, 87. Просимо попіклуватися про ваших знайомих, які самі не в змозі звернутися або ж не знають про новостворену групу. Подаруйте їм радість спілкування і відчуття потрібності.