«Статус» та «Прайм» здобули перші залікові очки

У другий ігровий день чемпіонату з волейболу  на призи нашого тижневика «Златокрай» відбулося два поєдинки. Першими на паркет зош №3 вийшли золотоніські «Підприємці» та новодмитрівський «Прайм».

У першому матчі міські волейболісти продемонстрували достойну гру, і новодимитрівським спортсменам вдалося вирвати перемогу з мінімальною перевагою у 2 м’ячі – 25:27. У другій грі майстерність досвідченого «Прайму» була очевидною – 25:8. Останній матч теж відзначився упертою боротьбою за перемогу. Він завершився з рахунком 26:24 на користь новодмитрівців. Таким чином, загальний рахунок гри – 3:0 і 3 очки в активі «Прайму».

Наступними змагалися лідер попередніх років «Статус» та службовці військової частини. В усіх трьох поєдинках досвідчений колектив златогорівців мав значну перевагу – 25:13, 25:13, 25:8.

Запланована на 20.30 зустріч між сільськими збірними «Благодатне» та «Вознесенське» не відбулася через ускладнення погодних умов. Волейболісти не змогли дістатися до міста.

Завтра, 25-го січня, зустрічатимуться  «MAXIMUM» – «Статус» о 18.30, «Підприємці» -«Маяк» о 19.30, СК «Деньги» – «Прайм» о 20.30.

Усі поєдинки проходитимуть у спортивному залі зош №3.