Дорожники розпочали ямковий ремонт

Протягом 5 лютого проведено ямковий ремонт дорожнього покриття на вулицях Шевченка та Благовіщенська. Задля цього використано 1 тонну 400 кілограмів холодного асфальту із закуплених 5-и, оскільки цей спосіб збереження покриття добре зарекомендував себе у попередні сезони і допоміг уникнути більшого руйнування доріг.

Згідно з вимогами експлуатації магістралей у період танення снігів граничне навантаження не повинне перевищувати 20 тонн. Містом же іноді курсують фури, незважаючи на заборонні дорожні знаки, вантажністю 30-40 тонн. У ранкові години, коли виникає незначна ожеледиця на дорогах, спецавтомобілі посипають перехрестя вулиць.

***

Працівники  ПП «Базис+» протягом двох днів збирають паперові та поліетиленові «підсніжники», які повитикалися з-під снігу. Вже пройдено вул. Черкаська, 23 Вересня, Шевченка, Благовіщенська, Обухова. На вул. Новоселівська, у районі дитячого садочка «Берізка», звільнили тротуар від льодового насту. Біля зупинок громадського транспорту прибирали снігові купи. У наступні дні працівники ПП «Базис +», що взяло на себе функції з благоустрою міста, вивозитиме гілля з вул. Степова, Івана Франка, перехрестя Баха-Обухова, яке залишилося ще з осені після обрізання дерев РЕМівцями.

***

ТОВ «380 В» встановило додаткові світильники на вул. Богодухівська, Енергетиків, Павлова, Миколи Негоди, Нечуя-Левицького, що придбані за програмою «Золотоноша власними руками» та завдяки виділеним коштам депутатів міської ради. Нарешті змогли нормалізувати мережу освітлення на вул. Гагаріна. Після розмерзання грунту будуть розпочаті земляні роботи для прокладення кабелю, що забезпечить достатнє живлення будинку №67 В на вул. Баха. Мережа вуличного освітлення буде переведена на вмикання о 17.30.

***

П’ять разів довелося комісійно обстежувати квартиру №9 на Новоселівській 59/1, де власниця скаржилася на протікання стелі, хоча її житло знаходиться не на останньому поверсі. Вдалося встановити причину: вода у 80-річної бабусі текла по стінах та з розеток через проведення модернізованого ремонту сусідом поверхом вище. Ситуація з протіканням покрівлі виникла й у будинку №115 по вул. Шевченка. Вона сталася внаслідок пошкодження м’якої покрівлі. Наразі спеціалісти ПрАТ «Янтарь» прочистили стічні труби та застелили поліетиленом технічний поверх. З настанням тепла шви у руберойді заклеять. За словами керівника товариства Володимира Гончара, мешканцям варто задуматися над проведенням капітального ремонту, адже його організація лише обслуговує багатоквартирники.