БЛАГОУСТРІЙ

Оце так пом’янув!

Зимовий період – відносно спокійний для спеціалістів відділу контролю за благоустроєм управління ЖКГ. Робочі будні наповнені спілкуванням з підприємцями щодо утримання прилеглих до торгової точки тротуарів, координуванням снігоочисної техніки комунального та приватних товариств, моніторингом розірваних договорів на вивезення ТПВ з приватного сектора міста, співпрацею з правоохоронними органами тощо. Тож, незважаючи на зимову сплячку паліїв, засідання адміністративної комісії міськвиконкому відбувається і в цей період.

11 січня працівник лікеро-горілчаного заводу Віталій К. поїхав на кладовище у Гельмязів, щоб пом’янути свою дружину. Процедура поминання, де він одинаком вживав спиртне, розтяглася в чоловіка з 12-ої до 16-ої години. Він ледве встиг на підприємство на вечірню зміну, що починалася о 16.30. Як уже йому працювалося з важкою головою, одному Богу відомо. Та відробив, як і треба, до 23.30. Щоправда зі зміни повертався такою важкою, непевною ходою, що викликав підозру в охоронника на прохідній заводу. Службовець звернувся до начальника охорони, бо працівник не визнавав сп’яніння і порушення трудової дисципліни. Він так розійшовся, що сам викликав правоохоронців для свого захисту. Коли ж прибули поліціянти, вони провели освідування, у результаті якого в організмі чоловіка алкоголь становив 1,78 проміле. Був складений протокол. Матеріали передані до міськвиконкому. За рішенням адміністративної комісії на Віталія К. накладено адмінстягнення 85 гривень.

«Спливли» золотоніські шапки

Відповідно до матеріалів Бородянського відділення поліції Ірпінського району Київщини Роза Д. здійснювала торгівлю шапками у не відведеному для цього місці. Документи направлені до Золотоноші, за місцем проживання жінки. За порушення порядку та неявку на засідання комісії вона повинна сплатити 680 гривень штрафу.

З договором – дешевше

Людмила Р. з вул. Суворова – з числа містян, котрі розірвали договір на вивіз ТПВ з комунальним підприємством. Версію про самовивіз сміття вона не змогла підтвердити документально. За порушення загальноприйнятих міських правил благоустрою жінка сплатить 340 гривень.

Вдвічі більшу суму мусить викласти з гаманця Олександра Б., котра мешкає на вул. Черкаська. Її ситуація ідентична до вищевикладеної. Різниця лише в тому, що вона хотіла заручитися заступництвом впливового, на її думку, сусіда. Тому й не з’явилася особисто на засідання комісії.

Висновок: 22 гривні щомісяця вбережуть вас від дурної слави, зайвих проблем і непередбачених штрафів.