На першому місці має стояти людяність і чуйне ставлення до пацієнтів

Є вагомі досягнення, але не обійшлося й без погрішностей

У перший день лютого медики КЗ «Золотоніський міський центр медико-санітарної допомоги» зібралися на свої перші у поточному році збори трудового колективу. Серед питань, що обговорювалися: звіт директора комунального підприємства Віри Антонової за підсумками роботи за 2018 рік; співпраця з Національною службою здоров’я; пріоритетні напрямки розвитку; матеріальне забезпечення амбулаторій та медичних працівників.

   За словами Віри Антонової, першого жовтня розпочалася нова віха в житті золотоніської медицини – комунальний заклад повністю перейшов з державного забезпечення на самофінансування. І якщо із завідуючими амбулаторій та лікарями вже відбулися зустрічі, то у повному складі нового формату зібралися вперше.

Ми здали річний звіт, – розпочала виступ очільниця підприємства. – Хочу коротенько зупинитися на результатах нашої роботи за минулий рік і подякувати всім педіатрам. Молодці! Завдяки вам ми маємо гарні показники: спрацювали з первинним вакцинальним комплексом, з реакцією Манту в дитячих закладах і школах, робили додаткове щеплення від кору, потім – від поліомієліту. У минулому році на 60 тисяч гривень закупили туберкуліну і практично охопили щепленням усіх діток шкільного і дошкільного віку. Серед медзакладів області такі результати роботи тільки у нашій золотоніській медицині. Непогано спрацювали з флюорографічним обстеженням, під час проходження якого у двох пацієнтів було виявлено туберкульоз. Ця модель звітності, яку робить облздороввідділ, у кінцевому результаті не може повністю відобразити нашу роботу.

Повну версію статті читайте у газеті «Златокрай», №6 від 7 лютого 2019 р.