Весна іде, весні дорогу

Березень набирає силу. Весна все настирливіше вступає в свої права. Морози, що часом приходять, швидко здаються. Тверді опади все частіше змінюються дощами та мрякою. Тепло із заходу впевнено впливає на синоптичну ситуацію в нашому регіоні.

Вдень в окремі дні повітря прогрівається до +8+10°С. Навіть інколи вночі тепло – +2+4°С. Вітер – м´який, теплий, південно-західного напрямку 5-10 м/с. На поточному тижні очікується тепла погода, часом з періодичними дощами. Характерною ознакою початку весни – поривчастий вітер. Із 7 березня – потепління. Температура повітря поступово підвищиться від +4+6°С до +8+14°С. Пік тепла припадає на 7-8 березня. Все-таки погода  поважає і любить жінок. 9 березня птахи повертають на північ – Обертення.

А у нас знову хоча і короткочасне, але похолодання. Почалася Масляниця! Усіх вітаємо! Цілий тиждень печемо млинці і їмо! Хто з маслом, хто із сметаною, а хто й з ікрою, бажано не з кабачковою. А в неділю, 10 березня, дружно проводжаємо зиму, дякуємо їй за прекрасну погоду і до наступної зустрічі! Надіємося, що весна буде не менш прекрасною і подарує нам хороші та незабутні дні.

Валентина РИБАК, начальник метеостанції м. Золотоноша.