НА ПРИЗИ ГАЗЕТИ «ЗЛАТОКРАЙ». «Статус» вшосте довів свою перевагу

Спортивний вечір п’ятниці 1 березня пройшов під акорди потужних волейбольних ударів, що ознаменували закриття VI-го чемпіонату міста на призи щотижневика «Златокрай».

У шостому чемпіонаті взяли участь 10 команд з міста та району. Відрадно, що коло учасників поповнюється новими збірними – «Підприємці» та «Гельмязів», а минулорічні гравці демонструють значний ріст майстерності – студентський «Алюр». Протягом чемпіонату відбулося 45 ігор. Деякі з них закінчувалися цілком прогнозовано, а деякі – зовсім непередбачувано.

В останній ігровий день команда «Підприємці» під очільництвом Григорія Ілляшенка намагалася здобути високу четверту сходинку у турнірній таблиці. Але обіграти деньгівчан збірній-дебютанту не вдалося. Усі три партії завершилися на користь сільських волейболістів, які теж, до речі, вперше виступали на відкритому міському чемпіонаті. Новодмитрівська команда «Прайм» Степана Семенка впевнено посіла третю позицію, здобувши бронзові нагороди. А от за «золото» розгорнулися справжні баталії. Претендували на нього одвічні суперники – місцевий «Статус» лікеро-горілчаного заводу та піщанський «Маяк». Впевнену перемогу здобули міські спортсмени, яких очолює директор ДЮСШ Богдан Артеменко. Їм і дістався головний приз – Кубок та чемпіонські нагороди.

Про церемонію нагородження кращих гравців, тренерів, вболівальників та номінантів турніру читайте у найближчому номері «Златокраю» (№10 від 7.03.19).