«Золота» молодь золотого міста

«Золотою молоддю» прийнято вважати багатих хлопців та дівчат, які розтринькують гроші батьків, марнуючи життя. У нашому випадку – це «золоті мізки» Золотоноші, талановиті діти, які займають призові місця в олімпіадах, різноманітних конкурсах, прославляючи рідне місто, навчаються у престижних вишах України та за кордоном і мріють докласти максимум зусиль і знань для розбудови своєї держави.

Золотоноша – невелике провінційне містечко обласного підпорядкування. Багато випускників наших шкіл наразі займають високі посади в різних галузях життя країни і досягли значного успіху. Зокрема своєю випускницею, заслуженою артисткою України, оперною співачкою Любов’ю Доброноженко пишаються педагоги зош №6. А випускник сш №1, депутат обласної ради Вадим Гайович робить тверді впевнені кроки у будівництві політичної кар’єри. На його рахунку – посада заступника голови обласної ради та заступника голови обласного осередку Радикальної партії. Колишня учениця зош №5 Ольга Строкань нині торує науковий шлях, займаючи посаду доцента Черкаського державного технологічного університету. У цих молодих людей спільне одне – усі вони навчалися у Золотоноші і продовжують свій шлях у своїй країні. Адже нині, як ніколи, важливою проблемою постає питання відтоку талановитої молоді за кордон.

Як вдалося батькам Максима Васильчука виховати талановиту дитину та чому Ліза Братчик після закінчення школи вступила до навчального закладу не здобувати професію, а дала собі рік на роздуми – читайте про це у «Златокраї» №10 від 7 березня 2019 року.