ПРИМХИ ПОГОДИ: Весна – ранок року

Останній, підсумковий у всіх питаннях березневий тиждень буде у всій красі, на всі смаки. Про це інформує начальник метеостанції м. Золотоноша Валентина РИБАК.

   Сьогодні черговий циклон приніс похолодання, опади. Наостанок зима вирішила хоч на прощання ще раз нагадати про себе.   Місцями пролітав мокрий сніг з дощем, який зима ретельно витрусила зі своїх лантухів, вітер посилювався до сильного. Температура повітря знижувалася вночі від 2° морозу до 3° тепла, вдень  +3+6° тепла.

   З п´ятниці до нас почне затікати тепло з півдня, виясниться. А вже на вихідних буде зовсім комфортно – сонячно і тепло, +10+15°С. Тож треба встигнути зробити усі свої поточні справи, впоратися з усіма домашніми клопотами, щоб при такій прекрасній погоді зустрітися з друзями і просто чудово провести уїк-енд в парку, в лісі чи біля річки і відігріти посинілі носи та щоки від останнього подиху зими. Вибір – великий, було б бажання. При цьому слід не забути про виконання свого громадянського обов´язку. Погода сприятиме цьому!