БЕЗПЕКА ЖИТТЯ: Деблокували тіло загиблого внаслідок ДТП

Вихідні для рятувальників Золотоніщини виявилися досить тривожними: вони ліквідували 4 пожежі та деблокували тіло загиблого з понівеченого після дорожньо-транспортної пригоди автомобіля.
30 березня через коротке замикання електромережі відбулося загорання житлового будинку по вул. Монастирська у Золотоноші. Завдяки оперативним та злагодженим діям рятувальників вдалося не допустити поширення вогню на основну частину будівлі та мінімізувати збитки господарю, які склали 3 000 грн. За аналогічної причини 31 березня по вул. Благовіщенська відбулося загорання надвірної споруди.


О 23-й годині на пункт зв’язку частини надійшло повідомлення від медиків про те, що в с. Малинівщина внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водія затисло в автомобілі. Прибувши на місце події, рятувальники за допомогою спецзасобів деблокували тіло загиблого з понівеченого транспортного засобу.
Через пожежі в природних екосистемах 31 березня рятувальники залучалися до роботи двічі: ліквідовували загорання сухої трави в селах Бакаївка та Щербинівка. Збитки, завдані пожежами, для держави склали 74 200 грн.