Золотоношу накрила хвиля суботників

22 березня  було оголошено днем благоустрою у Золотоноші. Взяти участь у масовому прибиранні вийшли працівники місцевих підприємств, школярі та вчителі, військовослужбовці військової частини, спеціалісти структурних підрозділів виконавчого комітету, чорнобильці. Весняна толока розгорнулася на прилеглих територіях і зелених зонах, у Меморіальному парку, біля пам’ятника невідомому солдату, навкруги недільного ринку.

   За словами начальника УЖКГ Олександра Флоренка, всього за півдня роботи спеціалісти управління житлово-комунального господарства та Центру соцдопомоги зібрали 3 вантажівки пластикового сміття, скла, перегною, будівельного непотребу, курячого помету.

У неділю естафету суботників підхопили небайдужі активісти з вулиць Низова, Кузнєцова на чолі з Олександром Проценком при підтримці депутатів Віктора Душки і Тетяни Орленко. Поруч з дорослими трудилися і діти. Боляче усвідомлювати, що через якихось непорядних «свиней» забруднюються милі серцю краєвиди. А родюча земля, позбавлена можливості дарувати красу і плодоносити, стогне під купами гидоти, що давлять їй на груди.