То тепло, то холодно…

Березень – вже історія, зараз у нас квітень, вірніше його початок. І от холодний північний циклон Jana ламає всі стереотипи та будує по-своєму синоптичну ситуацію. Про це повідомляє «Златокраю» начальник метеостанції м. Золотоноша Валентина Рибак.

   Він приніс в наш регіон поривчастий вітер північно-східного напрямку, який посилює відчуття дискомфорту і охолоджує бажання гарячим головам почуватися як влітку. Бо надворі холоднеча! Буде сонячно, без опадів і сухо. Температура повітря не перевищуватиме +8 +10°С. Після +20°С тепла і раптом цей вітрюган – холод собачий! Вночі при ясному небі відбувається значне вихолоджування земної поверхні, що зумовлює зниження температури на поверхні грунту до слабких морозів -2-3°С. Така прохолодна погода утримається до кінця робочого тижня.

   Лише на вихідних ми отримаємо тепло +10+15°С. Весь тиждень нас овіюватиме холодний північно-східний вітер. Тож «дрескод» на цьому тижні такий: теплі пальто чи куртки від пронизливого вітру і темні окуляри від яскравого сонця. Нагріваємося поступово, адже це ще початок квітня, щоб не було жарко, коли беремося до лопат, граблів та іншого реманенту.

   Чекаємо тепла і бережемо себе від гострих респіраторних захворювань!