Говорили-балакали, заплатили… та й підпалили знову

Умовляння, попередження, тлумачення і добре слово – все коту під хвіст. Дієвим є тільки покарання у вигляді штрафів, що може допомогти зупинити спалювання бур’яну та листя на території міста. У цьому переконані спеціалісти відділу контролю за благоустроєм – Олександр Городинець і Максим Антипович та інженерно-технічного відділу управління ЖКГ Артем Харін і Олександр Даценко, для яких з приходом тепла стартували безсонні ночі, післяробочі виклики та чергування. Цієї думки притримується і перший заступник міського голови Олег Масло, який очолює адміністративну комісію міськвиконкому і якому доводиться вислуховувати таких байкарів, що куди тому Глібову!

Ось і минулої п’ятниці зібрання відкрила молода розумна жіночка з вул. Монастирська. Інтелігентна, вихована, культурна, про яку й не повіриш, що може давити димом навколишніх. Не вірилося, що про заборону спалювання рослинних решток на території міста вона чує вперше. Адже, як зауважив головуючий: «Про це так розжовують майже у кожному номері газети «Златокрай»!» Якщо нема часу відкрити друковане видання, то всі матеріали виставлені на сторінці Фейсбук. Панянка щиро розкаювалася у скоєному, тож відбулася попередженням і погодилася стати передплатником газети, щоби знати про всі новини у місті.

Агресивно була налаштована мешканка вулиці Воїнів миротворців, 53-річна Тетяна В. (на фото), заручившись підтримкою своєї свахи. Уладнати проблему жіночки намагалися через кабінет міського голови, але до 9-ої ранку (часу початку засідання комісії) – це просто нереально у неприйомний день. Винуватиця не розуміла, куди треба дівати гілля спиляного горіха. На її думку – тільки спалити: «А що мені – ходити-перечіпатися через нього?» Прикро, що порушниця благоустрою вже притягувалася до відповідальності у 2016 році і платила штраф. Та це її нічому не навчило.

Про усі перипетії адміністративної комісії читайте у №14 «Златокраю» від 4 квітня 2019 року.