Представники газового господарства ігнорують будь-які засідання

У доповіді на засіданні ради з питань безпечної життєдіяльності населення страховий експерт з охорони праці  Золотоніського відділення УВД ФССУ у Черкаській області Сергій Приходько повідомив, що за минулий рік на підприємствах, установах, організаціях нашого міста зареєстровано 3 нещасні випадки на виробництві.

З них один – смерть працівника на підприємстві та 2 – нещасні з можливою інвалідністю: на ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат», ТОВ «ФЕС УКР» і «Транс-Вест-Експедиція». Випадків професійного захворювання працівників не зареєстровано.

На якому рівні стан виконання комплексних заходів профілактики та зниження рівня травматизму при використанні газу в побуті – інформація за сімома замками. Представники газового господарства не знайшли часу делегувати спеціаліста свого підприємства на засідання ради. Втім, це й не в диковинку, це в стилі місцевих газовиків, які володіють лише мовою штрафів, попереджень та відключень від мережі.

Відповідно до статистичних даних, протягом 2018-го травми невиробничого характеру отримали 1016 жителів міста, а саме: травм від падіння зазнали 818 осіб, 8 травмовано в результаті транспортних нещасних випадків, 142-є травмувалися через випадкову дію неживих механічних сил, 8 – гарячими речовинами, 8 – внаслідок нападів з метою вбивства чи нанесення тілесних ушкоджень, 4-о отримали травми внаслідок навмисного самоушкодження, 14 – через вплив живих механічних сил. Кількість травмованих дітей віком до 14 років становить 196 осіб.

Повну розповідь про вищезгадане засідання читайте у №14 «Златокраю» від 4 квітня 2019 року.