Ех, дороги!

Як тільки весна починає натякати на свої права, і всі дороги вкриваються калюжами, що стають пастками не для одного водія, тоді особливо відчутною стає проблема нікудишнього дорожнього покриття. Ця тема не сходить з вуст кожного кермувальника, який за іронією долі мусить бути Шумахером.

Дошкуляє вона й нажаханим пасажирам, які, сідаючи в авто, прочитають не одну молитву, а за час подорожі кільканадцять разів згадають усіх святих. Побутує прислів’я наших днів: «Куди сніг, туди й асфальт». Автомобілісти жартують, що кожну весну варто розпочинати зі свята «Прощання з асфальтом». Хоча у Золотоноші дорожнє покриття у кращому стані, ніж за містом, все ж нарікань, невдоволення і запитань у містян багато. «Куди йдуть наші податки?», «Хіба не можна капітально зробити шматок вулиці цього року, а ще частину – наступного?», «Нащо вони оті горби наляпують і наляпують щоразу, ще й по одних і тих же вулицях?», «А дорогу біля пошти додумалися аж у грудні робити! Літечко прочухалися!»

Щоб внести ясність у ситуацію, якою більшість золотонісців володіє лише з власних домислів та чуток, ми зустрілися з керівниками, які компетентні в цій області та діяльність яких безпосередньо пов’язана з ремонтом та утриманням доріг у Золотоноші.

Чи доцільно витрачати кошти на асфальтування напровесні, адже «холодне пломбування» протримається якийсь місяць-другий? Чим поясните передноворічне асфальтування вулиці Незалежності? Чому разом зі снігом сходить і асфальт? Чи не «асфальтуєте» ви, дивлячись у майбутнє, так, щоб замовлення було постійно? На ці та ряд інших питань відповідали начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Флоренко та керівник приватного товариства «Золотоношарембуд» Володимир Клімов у №15 «Златокраю» від 11 квітня.