Пташиний крик над Зозулівкою

Такого масового спалювання трави, очерету, гілля і листя, як нинішньої весни, не пригадують ні пожежні, ні працівники управління ЖКГ, яким доводиться приборкувати вогонь. Вітряна суха погода сприяє поширенню полум’я, яке стає неконтрольованим.

У вівторок очерет підпалили у Золотоноші, на Зозулівці. З гнізд піднялися качки, що висиджують пташенят. Вони безпомічно кружляли над полум’ям. Від їхнього крику важко було втриматися… Господарникам, які працюють навесні у посиленому режимі, щоби вивезти все сміття з міста, важко зрозуміти неадекватів із сірниками.

За інформацією директора КП «Міський водоканал» Сергія Кузнєцова, спеціалісти бригади АВР дільниці водопостачання завершили комплекс робіт на водогоні на розі вулиць Новоселівська-Незалежності (на фото).

Як повідомили мешканці будинку №5 на Запорізькій, навколо їхньої багатоповерхівки викрадено 10 люків з оглядових колодязів. «Невичерпне джерело» сміття пробилося біля будинку №235 на вул. Шевченка, що лізе вже й на Заводську. Така ж картина й на майданчику по вул. 23 Вересня, 90-А. Ці дві локації найближчими днями отримають постійну прописку комунальників.

Дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» залатали центральну вулицю від Новодмитрівки до військової частини.