Вербний тиждень

 

Цей холод тривалий. Розпочався вербний тиждень. Тому не розслабляймося  та гріймося хто чим може, адже опалювальний сезон закінчився. То саме надійне – це активна фізична праця і гарячі напої.

Сьогодні холодно та і завтра не буде спекотно. Слабкі плюси вночі +3+5°. Вдень небо буде затягнуте сірими хмарами, можливі короткочасні дощі. При проясненнях повітря прогріватиметься всього лише до +10+12°. Вночі можливі заморозки, поки що на поверхні грунту. Як же нам без них? З четверга в синоптичну ситуацію вмішається північний антициклон. Він розсуне сірі хмари, віджене дощ на південний схід. Почне рости атмосферний тиск, на небі з´явиться сонце, але північний вітер тепла великого не додасть, тому заморозки на поверхні грунту в ранкові години місцями спостерігатимуться.

Не поспішайте все висаджувати в грунт. Встигнете. Все одно урожай збиратимемо разом. Потерпимо ще якийсь тиждень, позакутуємо свої шиї в теплі шалики, подискутуємо, сходимо на вибори і почнемо готуватися до такого радісного свята – Великодня! Все буде добре. А чергове потепління очікуємо з 24-го квітня.