Іван Дорн збирав гроші для Золотоніської музичної школи

11 травня минає рівно рік відтоді, як у Золотоноші, в одному із закладів мережі Національної лотереї на вулиці Шевченка сталася трагічна пожежа, під час якої загинули дві людини. Вогонь завдав чималих збитків місцевій музичній школі, розташованій на другому поверсі приміщення. Там вигоріли 400 квадратних метрів даху, сцена і дві класні кімнати. Близько 500 обдарованих дітей залишилися без навчання. Стихія завдала збитків на більш ніж мільйон гривень.

Того ж місяця черкаські поліцейські затримали зловмисників, які вчинили підпал грального закладу. За повідомленням сайту Національної поліції, ними виявилися троє золотонісців віком від 32 до 43 років. Їх затримано згідно із статтею 208 КПК України та оголошено про підозру.

Слідство по справі завершено. Особам, які були причетні до правопорушення, було оголошено про підозру. Обвинувальний акт спрямовано до суду, – повідомив «Златокраю» начальник сектора комунікації головного управління Національної поліції у Черкаській області Дмитро Грищенко.

У суді підтвердили інформацію.

Справа відносно цих осіб дійсно знаходиться на розгляді в суді, з’ясовуються усі обставини. Оскільки в Золотоніському суді працює одна суддя, спрогнозувати точний термін розгляду справи неможливо, – прокоментував ситуацію прес-секретар міськрайонного суду Григорій Сивухін.

Напередодні річниці з дня фатальної пожежі ми поспілкувалися з директором музичної школи Ігорем Путинцем, щоб дізнатися про життя і відновлення творчого осередку.

Інтерв’ю читайте у газеті “Златокрай” №19 від 9 травня 2019 р.