Літо починається…

Цей квітучий ясний місяць травень радує кожного, підіймає настрій і вселяє віру в світле майбутнє. Мов наречена, стоїть вкритий білим цвітом кущ калини. Весна плавно перетікає в літо.

Все частіше проявляють себе літні явища: як-то гроза, злива і навіть веселка. Ночі стають теплішими – +11+12°С, а дні – комфортнішими – +22+24°С. І хоча дощі проходять майже кожного дня і нам з парасольками ледве спати не доводиться, та травень дарує нам радість від спілкування з природою і навіть із сапою, щоправда, в розумних межах. Втручання антициклону, який прямує до нас з берегів Великобританії, витісняє з нашого регіону суттєві опади та додає сонця, а відповідно і температуру повітря підвищує до комфортних +21+25°.

Проте циклони із Середземномор´я втручатимуться у синоптичну ситуацію та наприкінці робочого тижня додадуть чергову порцію гроз з періодичними дощами. Зливи ще трохи погуляють по нашому регіоні, місцями прогримлять грози. За майже половину травня випало 53 мм, що складає 123% місячної норми. Через високу вологість повітря вранці землю можуть оповивати серпанки і навіть тумани. Атмосферний тиск почав рости, вітер змінив свій напрямок на північний.

Життя продовжується. Всім здоров´я і… хорошої погоди!