Мишко прийшов весь білий і не міг говорити…

До редакції газети «Златокрай» звернувся містянин Сергій Шульга. Він стверджує, що 6 травня незнайомець намагався викрасти його 8-річного сина. Поліція зареєструвала заяву в журналі єдиного обліку. Своїм меседжем Сергій Володимирович прагне донести факт до всіх жителів міста, аби, не дай Боже, хтось інший міг запобігти подібній ситуації.

Незважаючи на свій юний вік, 8-річний Михайлик чітко знає свій графік на тиждень. У понеділок, 6 травня, після уроків він залишив гостинну і таку вже йому дорогу СШІТ №2 і почимчикував до музичної школи. Там хлопченя вчиться старанно виводити на акордеоні стрибаючі ноти.

Близько 16-ої години втомлений, проте з цінним багажем знань, школярик повертався додому. Разом з батьками, старшою сестричкою і молодшим братиком він проживає на вулиці Струнківська. Тож вкотре минувши стіни рідного навчального закладу, Мишко попрямував вздовж третьої школи вниз, дорогою думаючи про своє, хлопчаче. Минув струнківське поле, додому залишилося якихось метрів триста. Ззаду почув гул двигуна автомобіля. Озирнувся, прикидаючи, куди їде біле авто. З водійського сидіння різко вийшов чоловік і побіг за хлопцем. Без жодних слів. Третьокласник перелякався і дременув геть.

Продовження читайте у газеті “Златокрай” №20 від 16 травня 2019 р.