«Прибрати емоції та суперечки, відповідально взятися за роботу», – Віталій Войцехівський про результати виборів

Міський голова Віталій Войцехівський дав свій перший публічний коментар з приводу результатів президентської кампанії в Україні. Про свій вибір посадовець не розповів, традиційно усуваючись від політики, а от містян закликав і надалі плідно співіснувати, незважаючи на будь-які політичні уподобання кожного. Також висловив занепокоєння з приводу можливої чергової хвилі популізму на фоні майбутніх парламентських виборів.

 – Зрозуміло, кожна влада робить щось корисне, якою б вона не була. І кожна влада робить помилки. Це живі люди, без цього теж не буває. Головне – у нас відбулися справді демократичні вибори. Люди, мабуть, вирішили, що попередня влада зробила більше помилок, ніж від неї очікували. І я маю тут на увазі усі гілки влади. Тому такий вибір українців. Вважаю, що вибори до парламенту продемонструють таку ж тенденцію. Багатьом політикам виборець вже не повірить ніколи, – прокоментував він результати другого туру президентських перегонів.

Більшість українців, на думку посадовця, чекає відразу на якийсь результат і моментальні зміни. Це, за його словами, нормальна людська реакція. В той же час він наголошує, що в першу чергу кожен громадянин зараз повинен просто працювати на своєму місці, професійно виконувати обов’язки і не чекати, що відразу посиплеться манна небесна.

Повну версію матеріалу читайте у газеті “Златокрай” №20 від 16 травня 2019 р.