Провівши рік « у підпіллі», обдаровані діти знову сяють на рідній сцені!

31 травня в оновленому залі музичної школи відбувся грандіозний звітний концерт вихованців цього закладу. Творчі діти так скучили за виступами, що на свято подали аж 50 (!) заявок, щоб продемонструвати свої таланти. Зал був заповнений гостями під зав’язку. Навіть в кінці холу у три ряди стояли цінителі музичного хисту.

Із щирими вітаннями до присутніх звернулася секретар міської ради Наталія Сьомак:

 – Якби я не працювала в мерії, їй Богу, не знала б, скільки у нас обдарованих дітей, це просто якийсь згусток талановитої енергії! Нещастя (пожежа), яке трапилося минулого року з музичною школою, показало справжню, могутню силу нашої громади. До ремонту духовного храму долучалися дійсно всі, і завдяки цьому, провівши рік «у підпіллі», ви зараз можете навчатися у відремонтованому, прекрасному приміщенні!

Директор школи Ігор Путинець подякував всім без винятку благодійникам за щирість душі і запропонував присутнім просто насолоджуватися концертними номерами.

Діти сяяли на сцені: музичні колективи, креативні танцювальні феєрії і сольні виступи не залишили байдужим нікого. Яскраві костюми і вишколений талант, підкріплений справжніми дитячими емоціями, номер за номером викликали вибухову реакцію – зал шаленів оплесками, дякуючи маленьким артистам.

Цього дня багато учнів школи отримали медалі та грамоти. Сюрпризом для усіх стали два сертифікати на 500 і тисячу євро для туристичної поїздки учнів до дитячого табору в Болгарію.