Голодні до металевої наживи торбохвати позбувають золотонісців сну і спокою

Півтора року тому Золотоношу накрила хвиля крадіжок телефонних дротів. Тоді, за співпраці з власниками пунктів прийому-здачі металолому і завдяки оперативним діям правоохоронних органів, вдалося затримати двох місцевих жителів, які понесли покарання. Одного направили у місця позбавлення волі, іншого визнали неосудним. З тих пір у місті настало затишшя.

Цього року ці дві особи повернулися до рідного міста. Перший відсидів свій термін, іншого – випустили з психіатричної лікарні (лікарі підтвердили його соціальну безпеку для оточуючих). І знову почали зникати кабелі. Днями стався сьомий випадок: у господарстві на вулиці Панаса Мирного знайшли 30 метрів обірваних проводів. Керівництво «Укртелекому» надало зразки дротів, які нині користуються величезним попитом у крадіїв Золотоноші. На них не ставиться сигналізація, тому впіймати злочинців у рази складніше. Правоохоронці перевірили всі точки здачі металобрухту, провели розмови з працівниками цих пунктів та наголосили на необхідності реагувати на здачу сумнівного металу.

Які ще проблеми стали темою зустрічі керівництва міста з представниками підприємств, очільниками служб таксі та пунктів прийому металобрухту – читайте у №23 «Златокраю» від 6 червня 2019 року.