Назарій та Кароліна успадкували співочі імена

За інформацією провідного спеціаліста ДВ РАЦС Тетяни Швед, у травні Золотоніським державним відділом реєстрації цивільного стану зареєстровано 23 народження: 8 дівчаток Віра, Марія, Ніна, Анна, Каміла, Кароліна, Злата, Маргарита та 15 хлопчиків – Мирослав, Акім, Кирило, Ілля, Олександр, Михайло, Максим, Матвій, Артем, Данііл, Ярослав (2), Ігор, Назарій, Ернест. Семеро малюків є першими у своїх родинах,чотирнадцять – другими, а обидва Ярослави – третіми.

Протягом останнього весняного місяця під вінець стало 20 пар. У десяти з них обоє молодят побралися вперше, у чотирьох – наречені вже мають досвід подружнього життя, і в шести подружніх пар один з молодят взяв шлюб повторно.

У травні зареєстровано 4 розлучення за рішенням суду і 5 – за згодою сторін. Найкоротший шлюб тривав 2 роки, найдовший – 24, був зареєстрований у 1995-му.

36 золотонісців залишили мирське життя протягом минулого місяця: 16 чоловіків і 20 жінок. Вік найстарших з померлих – 89 років серед чоловіків і 92 – серед жінок, наймолодших – 36 і 51 відповідно.