У травні зібрали урожай з п’яти адмінпорушень

Протягом минулого місяця спеціалісти управління ЖКГ розглянули п’ять адміністративних протоколів, складених за порушення місцевими жителями правил благоустрою. Характер і географічне розташування правопорушників абсолютно різне. Об’єднує їх лише слово «штраф», який довелося сплатити кожному.

Справа №1: продаж цигарок неповнолітнім. 16 квітня містянка Наталя Є., продавчиня магазину «Спокуса», що знаходиться на вулиці Монастирська, продала пачку цигарок 16-річному хлопцеві. За продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, законодавством передбачено адміністративне стягнення у вигляді штрафу від 510 до 1700 грн. Цього разу жінка сплатила 510 грн.

Справа №2: проведення земляних робіт без погодження і дозволів. 28 травня на зеленій зоні по вулиці Баха містянин викопав яму для врізання у міську систему водогону, при цьому, не отримавши погоджень та дозволів від усіх необхідних організацій. На нього було складено адмінпротокол, який несе покарання у вигляді штрафу – 340 грн.

Хто ще приєднався до п’ятірки порушників правил благоустрою – читайте у «Златокраї», №23 від 6 червня 2019 року.