Закулісні інтриги медичного свята

Напередодні професійного свята медичних працівників адміністрація КНП «Золотоніська районна багатопрофільна лікарня» Золотоніської районної ради запросила міську владу на урочистий концерт, який мав відбутися 14 червня в районному Будинку культури. Традиційно з міського бюджету було виділено кошти на придбання подарунків та підготовлені почесні грамоти для нагородження медиків за довготривалу і сумлінну працю. Та не так сталося, як гадалося.

Щоб домовитися про всі нюанси урочистостей, 13 червня працівники міського відділу культури зателефонували до колег з району. І яким же було їхнє здивування, коли на тому кінці проводу їм повідомили, що представників міської влади в сценарії не передбачено. Сьогодні відповідальні особи зв’язалися з виконуючим обов’язки директора підприємства Сергієм Примаком, за підписом якого і надійшов лист-запрошення, і він пояснив, що візит та вітання від міської влади потрібно, насамперед, погодити з головою Золотоніської районної держадміністрації Олександром Лісовим. Постають питання: якщо так не хотіли бачити міську владу, навіщо було запрошувати? І чому медики стали заручниками чиїхось амбіцій? Невже люди, які бережуть і рятують наші життя, не заслужили на звичайне привітання хоча б у професійне свято?!

Тож, аби через таку пиху районних посадовців не страждали висококласні спеціалісти своєї справи і щоб не залишити поза увагою людей, яким золотоніська громада завдячує щоденною увагою і турботою, секретар міської ради Наталія Сьомак вирушила безпосередньо на робочі місця винуватців свята: лікаря-статистика інформаційно-аналітичного відділу Валентини Федорченко, лікаря-невропатолога поліклінічного відділення Наталії Головачук та медичної операційної сестри Інни Моторної. Вона привітала їх з нагоди урочистої дати та побажала їм здоров’я, спокою в душі і грамотних пацієнтів!

За інсайдерською інформацією, причиною недопуску до привітань міської влади міг стати приїзд на свято народного депутата Владислава Голуба. Адже часто на зібраннях за участю парламентаря зазвичай лунають традиційні «закиди» до міської ради, що вона не виділяє кошти для цієї лікувальної установи. Хоча за поточний рік на її потреби вже виділено понад 12 мільйонів грн.