Бажаєте нестримних веселощів та відпочинку? Тоді вам у «Максимум»!

Дитячих таборів в Україні – безліч. Є іншомовні, культурні, спортивні й оздоровчі. А є «Максимум»! Табір для неймовірного відпочинку дитини, батьків чи всієї родини: новий формат літніх закладів, де активний відпочинок та нестримний фан гарантовані!

   Цікаво, що одним з головних правил дитячого закладу «Максимум» є обмеженість у користуванні смартфонами, а конкретніше – телефон видають раз у день на 1 годину, щоб поспілкуватися з рідними. І все. Решта часу займає щільний продуманий графік активностей, за якими відвідувачі навіть не згадують про гаджети.

   Засновники грандіозного проєкту «Максимум» з українського боку – Віталій Собко та Юрій Федорюк, люди, які відвідували перші американські дитячі табори у Золотоноші. Вперше хлопці побували у спортивному таборі в семирічному віці. З тих пір вони вивчили мову, зав’язали контакти і активно брали участь у всіх благодійних акціях.

   Фундація Шепердз (Shepherd’s Foundation), яку представляють громадяни США Пол і Лінда Вікланд, більше 25 років співпрацює з нашим містом. Вони стали першими організаторами американських таборів на базі місцевих шкіл. Згодом виникла ідея створити повноцінний заклад дитячого дозвілля. У 2016-му молода команда на чолі з Віталієм Собком та Юрієм Федорюком почали втілювати мрію в реальність.

   Тут все облаштовано для людей з особливими потребами. «Максимум» – перший в Україні стаціонарний табір з парком пригод для дітей з інклюзією. До речі, цьогоріч планується два заїзди дітей з інвалідністю з Полтави і Запоріжжя, а також Золотоноші. До табору приїжджають діти з різних регіонів країни, наразі найбільше з Черкас, Кременчуга, Києва й Одеси. Більше того, 34 дитини приїхали із Широківської ОТГ, Запорізької області (350 кілометрів, більше 5 годин їзди). Табір «Максимум» пропонує відпочивальникам три напрямки на вибір: спортивний (11-17 років), англійський (11-17 років) і дитячий (6-10 років).

   То що ж це за табір? І чому діти з усієї України прагнуть потрапити саме сюди? Про це читайте у №26 «Златокраю» від 27.06.2019 р.