Поїти рослини доводиться і у вихідні

Занадто спекотне літо вносить корективи у роботу бригади квітникарок. Щоденне поливання висаджених рослин дозволяє містянам милуватися розкішним буянням петуній, чорнобривців, алісуму та лаванди у центрі міста. Без вертикальних клумб ми вже й не уявляємо зону фонтанів. Щоби квіти буяли у всій своїй красі, працівниці ПП «Базис плюс» поять їх живильною вологою не тільки у будні, а й у вихідні.
Окрім цього, команда з благоустрою підготувала центральну площу та алеї Меморіального парку для проведення загальноміського освітянського свята. Косарі стрижуть зелені зони. На вул. 23 Вересня та Шевченка (р-н Новодмитрівки) прибрали несанкціоновані сміттєзвалища. На Благовіщенській прибирають прибордюрне сміття. За словами директора ПП Олени Козлової, роботи з прибирання проводяться у другу зміну, щоби не створювати проблем водіям.
За словами представника ТОВ «380 В» Василя Падалки, на центральній площі міста встановлені додаткові розетки для енергопостачання. На вул. Новобахівська, Старицького, Павлова, Миколи Негоди замінено перегорілі лампи у вуличних світильниках. Відновлено роботу підстанції на перехресті вул. Лазо-Пушкіна.
Спеціалісти КП «Міськводоканал» на установці УЯР-01 відновлюють асфальтне покриття на вул. Визволення.